Du har inga produkter i din varukorg.

Totalt: 0 :-
Alla priser i SEK

Vår personal

Nils-Olof Westberg (Anst. år 1966)
Tel: 08-445 14 20
Mail: westberg@bastuspecialisten.se
VD och ägare av företaget. Har arbetat med bastu & brasvärme sedan företaget startades 1966.

Eva Norlander (Anst. år 2013)
Tel: 08-445 14 11
Mail: eva@bastuspecialisten.se
Ansvar för ekonomiavdelningen och övergripande i administrativa frågor.

anders

Anders Björk (Anst. år 1979)
Tel: 08-445 14 17
Mail: anders@bastuspecialisten.se
Butiksansvarig med lång erfarenhet och djup produktkunskap.

Mats Nordlander (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 18
Mail: mats@bastuspecialisten.se
Ansvarar för lager & logistik.

Ove Gustafsson (Anst. år 1986)
Tel: 08-445 14 12
Mail: ove@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

Johan Schönberg (Anst. år 1991)
Tel: 08-445 14 15
Mail: johan@bastuspecialisten.se
Ansvarar för inköp & IT.

Lars Bäckman (Anst. år 1994)
Tel: 08-445 14 28
Mail: lars.b@bastuspecialisten.se
Offert & objektförsäljning.

Marcus Parmstig (Anst. år 1998)
Tel: 08-445 14 22
Mail: marcus@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning.

Ingela Karlsson (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 21
Mail: ingela@bastuspecialisten.se 
Butiksförsäljning.

Marcus Westberg (Anst. år 2010)
Tel: 08-445 14 19
Mail: mw@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning och E-handel.

Mattias Westergren (Anst. år 2011)
Tel: 08-445 14 24
Mail: mattias@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning.

Mikael Wahlström (Anst. år 2012)
Tel: 08-445 14 13
Mail: mikael@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning.

Jenny Westberg (Anst. år 2012)
Kontor och administration.
(Föräldraledig)

Dana

Dana Valero Delgado (Anst. år 2014)
Butiksförsäljning.
(Föräldraledig)  

Alexander

Alexander Andersson (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 23
Mail: alexander@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning.

Olle

Olle Lindholm (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 26
Mail: olle@bastuspecialisten.se
Lager & logistik.

Kjell-Arne

Kjell-Arne Strömberg (Anst. år 2014)
Tel: 08-445 14 16
Mail: kjell-arne@bastuspecialisten.se
Butiksförsäljning.

Tove

Tove Söderström (Anst. år 2015)
Tel: 08-445 14 14
Mail: tove@bastuspecialisten.se
Kontor och administration.